معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل ۲۰۱۸ (Mitsubishi Eclipse Cross )

میتسوبیشی اکلیپس کراس یکی از خودرو های کراس اوور شرکت میتسوبیشی است که نام تکلیپس را با خود یدک می کشد که از روی خودرویی محبوب از این شرکت در سال های ۱۹۸۹ برداشته شده است.اولین رونمایی از این خودرو در سال ۲۰۱۷ در ژنوو انجام شد.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 04 - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

ظراحی بدنه در میتسوبیشی اکلیپس کراس ما را به یاد نسخه مفهومی XR PHEV این شرکت در سال ۲۰۱۳  و نسخه جدیدش در سال ۲۰۱۵ می اندازد که خودرویی بزرگتر از ای اس ایکس این شرکت است.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 0b - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

در زمینه طراجی باید گفت که خودرویی با طراحی خطوط کشیده و شکسته و البته دارای شیپ مثلث وار است که سقف آن شیب زیادی به عقب دارد که همین مورد نمای خودرو را اسپرت خواهد کرد.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 09 - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

فیس جلو دارای جلو پنجره بسیار گسترده است که در کنار چراغ های ال ای باریک و البته دی لایت های نواریش نمایی بسیار خشن به خود می گیرد.در نگاه اول جلو پنجره نمایی شبیه به X دارد که توسط نوار های کرومی برجسته از هم متمایز شده اند.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 01 - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

کابین خودرو پر است از قابلیت های رفاهی جدید که از جمله آنها باید به قابلیت اتصال به  گوشی های هوشمند  ، صفحه نمایش لمسی ، اپل کار پلی،AutoTM، آندروید اتو و غیره اشاره کرد.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 24 - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

در بخش ایمنی خودرو دارای سیستم ۴WD مجهز به کنترل الکترونیکی چرخ های عقب است که توسط رانندگی وضعیت و سطح شرایط مورد نیاز بهینه از گشتاور در نظر گرفته می شود و سیستم سوپر کنترل MMC را (S-AWC) سبب ایجاد سیستم یکپارچه ی کنترل دینامیک خودرو  و ترمز فعال AYC خودرو می شود.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 800 26 - معرفی میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross )

علاوه بر این میتسوبیشی اکلیپس دارای موتور جدید ۱٫۵ لیتری بنزینی مجهز به  توربوشارژ و یک  گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک جدید است.

گالری تصاویر میتسوبیشی اکلیپس کراس مدل ۲۰۱۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.