نویسنده:
// شنبه , ۱۹ فروردین ۹۶ ساعت ۰۵:۱۶
معرفی کانسپت بوگاتی Type 57 T مدل ۲۰۲۰ (Bugatti Type 57 T Concept)

 بوگاتی در روز های گذشته از خودروی جدیدی به نام بوگاتی Type 57 T رونمایی کرد.خودرویی که ادامه ی راه همان نسل قدیمی و افتخار آفرین بوگاتی آتلانتیک است.به نظر ما این خودرو می آید تا جا پای جای  بوگاتی شیرون در آینده ای نزدیک بگذارد.

شاید بتوانیم بگویم این خودرو می تواند همانند شیرون چشم ها را به خود خیره کند و شگفتی جدیدی در این ضمینه باشد. بوگاتی Type 57 T دارای طراحی بسیار زیبا و البته نزدیک به برادر خود شیرون است و در دو مدل گالیبر و رویال تولید می شود.

 بوگاتی Type 57 T با وجود جدید بودن و مدرن بودن طراحی خود هنوز ذات کلاسیک خود را که مربوط به نسخه سال های ۲۰ و ۳۰ میلادی است حفظ کرده است.

در این طراحی، کاپوت خودرو به شکل جالب توجهی، کشیده است و با توجه به طراحی جدید برای پوشاندن پنجره‌های کناری، دیدن داخل خودرو از کنار ممکن نیست.

طراحی داخلی و خارجی این خودرو بسیار فوق‌العاده و چشم‌نواز است و اگر بوگاتی دوباره تصمیم خود را تغییر ندهد و این محصول ساخته شود، شاهد یک جانشین شایسته برای شیرون خواهیم بود.

شرکت سازنده ادعا کرده است که بوگاتی Type 57 T می تواند ۱۵۰۰ اسب بخار  (۱۱۱۸ کیلووات) نیرو تولید کند.رقمی باور نکردنی که می خواهد آن را عملی کند.

گالری تصاویر بوگاتی Type 57 T

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  • 
    دیدگاه ها | ۲ |