نویسنده:
// پنج شنبه , ۲۴ فروردین ۹۶ ساعت ۰۳:۵۹
معرفی تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۸ (Toyota Yaris)

تویوتا یاریس خودرویی مناسب برای فردی است که یک خودرو مدرن ولی مقرون به صرفه می خواهد،تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۸ در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد .خودرویی که دارای نگاه طراحی اسپرت و پویا تر نسبت به نسل های قبل خود است.

این خودرو دارای چهره جدید است، بروز رسانی جلو  پنجره مشبک با سپری برو که دارای چراغ جلوی باز طراحی شده است،با وجود جسه کوچک این خودرو بر خلاف سایر رقبای هم سایز خود از چهره ی حجومی و خشنی بهره برده است که می تواند در فروش این خودرو تاثیر مثبتی بگذارد.

در داخل خودرو صفحه نمایش ال سی دی کوچک برای نمایش اطلاعات مهم خودرو در پشت فرمان اضافه شده و در وط داشبورد نیز صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی برای نیازهای سرگرمی حضور دارد.سیستم Entune ™ ،،پخش سی دی ،شش بلندگو ،جک صوتی، پورت USB 2.0، اتصال آی پاد تشخیص صدای پیشرفته ،اپل سیری و رادیو HD از دیگر موارد جدید در این خودرو هستند.

طراحی عقب با گسترده تر شدن سپر و عریض نشان دادن بخش پشتی خودرو بروز شده و دارای چراغ های افقی  بر روی درب عقب است، سپر عقب جدید یکپارچه با یک ظاهر طراحی هماهن با طراحی درب عقب است .این خودرو دارای رینگ های ۱۶ اینچ آلیاژی جدید است.

تویوتا یاریس جدید دارای موتور ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر با ۱۶ و زمان بندی  VVT-I است و می تواند ۱۰۶ اسب بخار نیرو تولید کند.مجهز به دو مدل گیربکس ۵ سرعته دستی و ۴ سرعته اتوماتیک می باشد.

گالری تصاویر تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۸

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •