حضور هم زمان ایران خودرو در نمایشگاه های شمال و جنوب کشور

 هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته استان گلستان و دومین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته استان بوشهر با مشارکت نمایندگی های منتخب ایران خودرو و با حمایت معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو به صورت هم زمان دستاوردهای گروه صنعتی ایران خودرو را به نمایش گذاشته اند.
برمبنای این گزارش، نمایشگاه خودرو در دو استان گلستان و بوشهر به صورت هم زمان از ۱۰ تا ۱۳ بهمن ماه برپاست و محصولات متنوع گروه صنعتی ایران خودرو در این دو نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه استان گلستان، محصولات دناپلاس، پژو پارس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر پلاس اتوماتیک، رنو کپچر، اچ۳۰ کراس، هایما اس.۷ توربوشارژ اتوماتیک و پژو ۲۰۰۸ به نمایش گذاشته شده است. افزون بر این خودروها در نمایشگاه بوشهر، محصولات پژو ۵۰۸، سوزوکی گراندویتارا و تندر پیکاپ نیز به نمایش درآمده است.

این گزارش می افزاید، در نمایشگاه های برپا شده در این دو استان، محصولات پرفروش و پرمتقاضی گروه صنعتی ایران خودرو در قالب برنامه فروش فوری و پیش فروش توسط نمایندگی های منتخب عرضه می شود.

گفتنی است،‌ گروه صنعتی ایران خودرو در هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو گلستان از ساعت ۱۶ تا ۲۱ و در دومین نمایشگاه تخصصی خودرو،‌ قطعات و صنایع وابسته بوشهر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل برپایی نمایشگاه های دو استان پذیرای بازدیدکنندگان است.

WhatsAppTelegramLineViberGoogle+Facebook

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.