فولکس واگن از کراس اوور جدید Atlas رونمایی کرد.

فولکس واگن در حال مذاکره برای تولید یک خودرو جدید کراس اوور است.

دیگر نیازی نیست تا تا یک برند لوکس بخرید تا از امتیازات یک خودروی SUV بهره مند شوید. اطلس جدید با اندازه های تویوتا Kluger ساخته می شود.

همچنین این خودرو با نام Teramont در چین ، روسیه ، مکزیک و خاورمیانه شناخته می شود و از پلتفرم MQB استفاده می کند.

این خودرو ۷۱ میلیمتر از خواهر و برادران خود کوتاهتر است. حجم محفظه بار در پشت ردیف دوم صندلی ها ۱۱۴۱ لیتر است که فضای نسبتا خوبی در اختیار مسافران قرار می دهد.

تغییرات جزئی در این خودرو نسبت به اطلس قبلی دیده می شود که فرمان و روکش های با دوخت جدید شامل این موارد می شوند.

2020 Volkswagen Atlas

مشخصات موتور

نیروی محرکه این خودرو توسط پیشرانه های قبلی اطلس تامین می شود. یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر بنزینی که ( ۱۷۵ کیلو وات ) ۲۳۴ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند و دیگری پیشرانه ۳٫۶ لیتری ۶ سیلندر که  نیرویی برار ( ۲۰۶ کیلو وات ) ۲۷۵ اسب بخار و گشتاور ۳۶۱ نیوتن مترتولید می کند از موتورهای این خودرو هستند.

هر دو پیشرانه توسط یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته جفت می شوند و سیستم ۴ چرخ متحرک برای نسخه ۶ سیلندر به صورت یک بسته سفارشی تعبیه شده است.

2020 Volkswagen Atlas

هنوز هیچ صحبتی در مورد بسته های ترکیبی و سفارشی برای این خودرو منتشر نشده است و همچنین هنوز قیمت گذاری برای این خودرو از سوی شرکت تعیین نشده است.

Atlas Cross Sport دارای یک نسخه به روز شده از مجموعه اتصال Car-Net فولکس واگن است که هنوز در استرالیا در دسترس نیست.

برای مدت ۵ سال امکان استفاده رایگان از این برنامه کا امکاناتی از قبیل قفل و باز کردن اتومبیل از راه دور را در اختیار راننده قرار می دهد.

مقدار سوخت باقیمانده و باز بودن پنجره های خودرو نیز از امکانات دیگر این سیستم است.

2020 Volkswagen Atlas

فولکس واگن استرالیا از قبل تایید کرده بود که اطلس با گیربکس های دستی عرضه نمی شود ما انتظار داریم این اتفاق برای خودروی جدید نیز بیافتد.

منبع: Caradvice

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.