شرایط فروش کاپرا دوکابین اعلام شد

شرایط فروش کاپرا دوکابین اعلام شد توسط گروه بهمن اعلام شد.

شرایط فروش نقدی آبان ماه خودروی کاپرا ۲ با قیمت قطعی به صورت اینترنتی (به تعداد محدود) از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۱۱/۰۸/۹۸ تا زمـان تـکمیـل ظـرفیت ارائه می گردد.
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس های ذیل قابل انجام می باشد:
www.bahman.iranecar.com
www.iranecar.com

قواعد و ضوابط مهم:

۱. ثبت نام از طریق آدرس های فوق انجام و سایر مراحل (تشکیل پرونده، تحویل خودرو و مدارک، و غیره) در عاملیت انتخاب شده صورت می پذیرد.

۲. در این روش فروش، صلح به غیر امکانپذیر نمی باشد.

۳. مشتریان پس از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد و انتخاب عاملیت، می بایست ظرف ۷۲ ساعت کاری نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل ها و آیین نامه های شرکت به نمایندگی محل تحویل(انتخابی در هنگام ثبت نام) اقدام نمایند. در صورت عدم رعایت این موضوع، شرکت مسئولیتی در تحویل خودرو در بازه متعهد شده نخواهد داشت.

۴. به موجب این روش فروش، مشتری مطلع و آگاه می گردد که می باید کلیه وجوه پرداختی را به صورت اینترنتی فقط در وجه شرکت بهمن موتور واریز و تحویل نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، بیعی فی مابین طرفین منعقد نشده و در نتیجه شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

۵. در صورتیکه اطلاعات وارد شده مشتریان، ناقص و یا فاقد صحت باشد و یا به هر دلیلی وجوه پرداختی به صورت کامل و مطابق بخشنامه نباشد، شرکت بهمن موتور تعهدی در خصوص واگذاری خودرو نخواهد داشت و مجاز به ابطال قرارداد بصورت یکطرفه و عودت وجه به حساب مبدا خواهد بود.

۶. با توجه به اینکه احتمال دارد، برخی از کارت های بانکی دارای سقف پرداخت باشند، لازم است تا پیش از اقدام به ثبت نام، از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.

نوع محصول       قیمت                        موعد تحویل                                                                                       رنگ             کد برنامه فروش

کاپرا ۲ ۲.۶۴۸.۵۱۳.۰۰۰ حداکثر ۲۰ روز کاریپس از تحویل مدارک ثبت نام به نمایندگی سفید ۹۸۰۴۱۴۵۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.