معرفی سئات ایبیزا مدل ۲۰۱۷ (Seat Ibiza)

سئات ایبیزا مدل ۲۰۱۷ خود را د شهر بارسلونا در اسپانیا رونمایی کرد گرچه به احتمال زیاد اولین فروش این خودرو در نمایندگی های استرالیا آغاز خواهد شد.این خودرو بر روی پلت فرم MQB ساخته خواهد شد،همان پلت فرمی که فلوکس واگن و البته نسل های جدید آئودی A3 بر روی آن مانور های زیادی داده اند.

2017-seat-ibiza_New-SEAT-Ibiza_004

سئات ایبیزا در مدل جدیدش ۸۷ میلی متر گسترده تر و در بحث ارتفاع نیز ۲ میلی متر کوتاه تر شده است.در کنار این تغییر سایز ها باید به افزایش ۶۰ میلی متری طول این خودرو اشاره کرد که نشان می دهد با یک خودروی بزرگتر با فضای داخلی بیشتر روبرو هستید.

2017-seat-ibiza_New-SEAT-Ibiza_003

نسل جدید سئات ایبیزا را باید نسل پنجم از آن دانست که دارای طراحی جدید بخصوص در بخش های سپر جلو و عقب و همچنین طراحی چراغ های مه شکن و چراغ های جلو و عقب  است.جلو پنجره نیز بروز سانی شده است.

2017-seat-ibiza_New-SEAT-Ibiza_008

این خودرو دارای نسل جدید کروز کنترل ،کی لس و استارت با دکمه،سیستم کمک پارک،دوربین عقب و جلو و اضافه شدن یک صفجه نمایش ۸ اینچ مجهز به اپل کار پلی و اندروید اتو است.

2017-seat-ibiza_New-SEAT-Ibiza_009

در زیر کاپوت سئات ایبیزا مدل ۲۰۱۷ شما دارای طیف وسیعی از موتور از جمله بنزننی و دیزلی هستید که بعضی ها نیز به توربو شارژر مجهز هستند.موتور اول این خودرو از نوع ۱٫۵ لیتر EVO TSI است که بنزینی است و می تواند ۱۱۰ کیلوات نیرو تولید کند.

2017-seat-ibiza_New-SEAT-Ibiza_001

موتور دوم برای این خودرو ازنوع ۱٫۰ لیتر TSI با توربو شارژر است که می تواند ۸۵ کیلوات نیرو تولید کند.در آخر هم یک موتور دیزلی مخصوص به بازار های اروپایی در دسترس است که با داشتن حجمی معادل ۱٫۶ لیتر از نوع TDI در حدود ۷۰ کیلوات نیرو تولید می کند.

همه مدل های به گیربکس ۵ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک با کلاچ دوگانه DSG مجهز هستند .این شرکت فروش بیش از ۵٫۴ میلیون عدد از این خودرو را پیش بینی کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.