نویسنده:
// پنج شنبه , ۲۸ بهمن ۹۵ ساعت ۱۱:۵۵
میتسوبیشی ترایتون GLS اسپرت ادیشن مدل ۲۰۱۷ (Mitsubishi Triton GLS Sports Edition)

میتسوبیشی ترایتون GLS اسپرت را باید نسخه ای اسپرت و تقویت شده از میتسوبیشی ترایتون دانست که دستخوش تغییرات زیادی در بخش طراحی بیرونی شده است.میتسوبیشی ترایتون جدید دارای رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی با طراحی خاص خود هستند.

خودروی پبکاپی که در سال ۲۰۱۷ با قیمت ۴۵،۹۹۰ دلار در دسترس مشتریان خواهد بود.طراحی خودرو در قسمت های چراغ جلو بروز شده و از چراغ های پروژکتوری استفاده کرده است،دی لایت های خودرو نیز از نوع ال ای دی است ،میتسوبیشی ترایتون جدید دارای جلوپنجره نوع کرومی است .

این خودرو در داخل کابین نیز بروز شده و فرمان جدید و ۴ پره دارد ،صندلی ها دارای روکش چرمی درجه یک است،پدال ها نیز اسپرت هستند،صندلی راننده از نوع برقی قابل تنظیم  در ۸ جهت است،خودرو دارای استارت از نوع دکمه ای و کی لس است ،سایر بروز رسانی های داخلی میتسوبیشی ترایتون شامل دوربین دنده عقب،نمایشگر جدید،سیستم جدید سرگرمی و ناوبری است.

موتور میتسوبیشی ترایتون مدل ۲۰۱۷ از نوع دیزلی با حجم ۲۴۰۰ سی سی با خروجی قدرت ۱۸۱ اسب بخار و گشتاور ۴۳۰ نیوتن بر متر است،البته موتور نوع بنزینی برای میتسوبیشی ترایتون در نظر گرفته شده است که دارای حجم ۲۴۰۰ سی سی با خروجی ۱۲۸ اسب و گشتاور ۱۹۴ نیوتن است.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •