نویسنده:
// شنبه , ۲۱ مرداد ۹۶ ساعت ۱۲:۵۱
تویوتا نسخه جدیدی از فورچونر را عرضه کرد

تویوتا به تازگی فورچونر ۲٫۴ V با ساختار ۴WD و تجهیزات جدید را به خط تولید این شاسی بلند افزوده است.

 قیمت تویوتا فورچونر در تایلند بین ۳۰۱ تا ۶۰۲ دلار افزایش یافته است. عرضه این نسخه جدید چند ماه بعد از خبر افزودن نسخه ها و تجهیزات جدید به فورچونر ۲۰۱۷ انجام شده است.

نسخه ۲٫۴ V 4WD جدید اکنون این خودرو را ارزان ترین فورچونر چهار چرخ فعال در تایلند کرده است. چنان چه قبلا گفته شده بود، ویزگی های افزوده شده به نسخه ۲٫۴ V فورچونر شاکل ساختار ۴×۴، کروز کنترل، سیستم استارت استاپ موتور، کنترل کشش A-TRC و کمک ثبات در سراشیبی است. تویوتا هم چنین ویژگی هایی جدیدی همچون چراغ های مه شکن LED، لنزهای جدید برای چراغ های راهنما و چراغ های عقب، صندلی جلوی قابل تنظیم برقی در ۸ جهت و رکاب های کناری بازطراحی شده را به این خودرو افزوده است.

قیمت پایه تویوتا فروچونر با افزایش ۳۰ دلاری به ۳۷۳۱۸ دلار رسیده است. نسخه جدید ۲٫۴ V 4×۴ این خودرو با قیمت ۴۵۱۴۹ دلار عرضه می شود.

طیف مدل‌های تویوتا فورچونر از موتورهای ۲GD-FTV 2.4 لیتری با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متر و ۱GD-FTV 2.8 لیتری دیزلی با قدرت ۱۷۷ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متر بهره می برد. یک موتور ۲٫۷ لیتری Dual VVT-i بنزینی با قدرت ۱۶۶ اسب بخار و گشتاور ۲۴۵ نیوتون متر نیز برای این خودرو ارائه می شود. تمام نسخه های این خودرو به گیربکس اتوماتیک شش سرعته مجهز می شوند اما نسخه ۲٫۴ G آن تنها به گیربکس دستی شش سرعته مجهز است.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •