نویسنده:
// چهارشنبه , ۰۹ اسفند ۹۶ ساعت ۰۳:۴۶
معرفی کیا اپتیما مدل ۲۰۱۸ نسخه ای سفارشی برای اروپا

شرکت کیا  در حال کار کردن بر روی نسخه ای از کیا اپتیما است تا موتور جدید  CRDi با حجم  ۱٫۷ لیتری بنزینی و موتور دیزلی ۱٫۶ لیتری را جایگزین نسل های قبل کند.موتوری که کاملا جدید است.موتور جدید به طور قابل توجهی پاک تر از نسخه قبل خود است و فناوری کنترل کربن فعال کاتالیزوری (SCR)، اجازه می دهد تا این خودرو استاندارد های مورد نیاز اروپا را رد کند و راهی به بازار های جهان و اروپا پیدا کند.

موتور ها دارای استاندارد یورو ۶ هستند و دارای  خروجی نزدیک به  ۱۳۴ اسب بخار (۱۰۰ کیلو وات) و ۳۲۰ نیوتن متر (۲۳۶ پوند پا) گشتاور هستند.

علاوه بر تمام گفته ها این خودرو از طراحی مجدد  برخوردار است.استفاده از یک سپر نسبتا جدید و به روز شده و طراحی خاص برای چراغهای عقب و سپر عقب جدید  از جمله تغیراتی هستند که در نگاه اول شما متوجه خواهید شد. طرح های جدید رینگ خودرو با سایز های ۱۶ تا ۱۸ اینچ نیز بروز شده اند.

در مورد بروز رسانی های داخلی، به غیر از فرمان جدید، یک  داشبورد کروم کاری شده این خودرو  یک سیستم هشدار دهنده راننده را اضافه کرده است که اگر راننده تمرکز نداشته باشد هشدارهای شنیداری و بصری  ایجاد می کند تا حواس راننده را مجددا جمع کند.در اولین نمایشگاه ژنو  این خودرو رونمایی می شود و کیا اپتیما Euro-spec در سه ماهه سوم سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

کیا اپتیما

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •