فروش بی نظیر خودروهای BYD در ایران

BYD اس۶ که از یک سال و نیم گذشته در بازار داخلی خودروی کشور حضور درخشان دارد توانست به عنوان خودرویی سربلند از هر جهت در میان مشتریان و بازار دست دوم خود را به خوبی بشناساند.

اس۶ در هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز درکنار عضو جدید خانواده BYD یعنی جناب اس۷ نیز حضور داشت. خودرویی که برای اولین بار به شیراز رفت و در این نمایشگاه بین المللی حاضر شد. خودروسازی کارمانیا که تا به امروز پای ثابت تمام نمایشگاه های داخلی خودرو بشمار می رود، در شیراز شرایط فروش ویژه برای جناب اس۷ در نظر گرفت.

این شرایط برای اس۶ با قیمت قطعی و تخفیف ۲۰ میلیون ریالی در نظر گرفته شده بود که با استقبال پر شور خریداران، سهمیه فروش این خودروها در روز دوم نمایشگاه به اتمام رسید. البته نظربه تکریم به اعتماد مشتریان برند BYD، خودروسازی کارمانیا برای دو روز انتهایی این نمایشگاه تعداد محدودی سهمیه برای مدل اس۶ و جناب اس۷ صرفاً برای نمایشگاه شیراز در نظر گرفت که تمامی آنها به فروش رفتند. با اتمام این سهمیه ها شرایط فروش اس۶ و جناب اس۷ نیز به پایان رسید و خریداران می توانند در اطلاع رسانی های بعدی نسبت به خرید این خودروهای منحصر به فرد اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.