تیونینگ شاسی بلند منصوری

اگر فکر می‌کنید که رنجروور اسپورت، به‌اندازه‌ی اسمش اسپورت نیست، نسخه‌ی جدید منصوری می‌تواند پاسخگوی اشتهای سیری‌ناپذیر شما باشد!
رنجروور اسپرت ممکن است همان خودروی بزرگ و مجللی باشد که آرزوی داشتن آن در پارکینگ خانه‌تان را می‌کنید، اما این محصول منصوری رنجروور را به سطح دیگری کشانده است.

Range Rover 1 516x363 - تیونینگ شاسی بلند منصوری Range Rover 2 516x388 - تیونینگ شاسی بلند منصوری

بادی کیت فیبر کربنی منصوری ۳۰ میلی‌متر به پهنای خودرو افزوده و تکمیل‌کننده‌ی کار این تیونر اسپویلر جدید با LED های روز روشن یکپارچه و جلوپنجره‌ی کربنی شکل می‌باشند. کاپوت خودرو نیز دستخوش تغییر شده و رکاب‌های جانبی و اسپویلر عقب با دیفیوزر کربنی نیز اضافه‌شده‌اند. اساساً هرجایی را که می‌نگرید، این رنجروور را مملو از لوازم با جنس کامپوزیت می‌یابید.

Range Rover 3 516x411 - تیونینگ شاسی بلند منصوری

به‌منظور افزایش قدرت خروجی پیشرانه‌ی بنزینی سوپر شارژ دار، یک کیت مخصوص به ECU اضافه گردیده است. این کیت فشار منیفولد را در سوپر شارژر استاندارد افزایش می‌دهد که آن‌هم باعث افزایش ورود اکسیژن فشرده‌شده به داخل محفظه‌ی احتراق می‌شود. به‌عبارت‌دیگر، قدرت این رنجروور به ۶۲۰ اسب بخار و ۸۰۰ نیوتون متر گشتاور رسیده است. از مدل دیزلی هم غفلت نشده و پس از اصلاحات صورت گرفته، پیشرانه‌ی ۴.۴ لیتری ۸ سیلندر خروجی ۳۸۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری را نشان می‌دهد.

Range Rover 5 516x344 - تیونینگ شاسی بلند منصوری Range Rover 6 516x344 - تیونینگ شاسی بلند منصوری

در نمای داخلی فرمان اسپرت با نمای کربنی و پدال‌های آلومینیومی دیده می‌شود. منصوری می‌گوید که تقریباً همه‌ی نمای داخلی توسط صنعت‌کاران زبده با چرم پوشیده شده است. البته جزئیات فیبر کربنی می‌توانند بنا به درخواست با طرح چوب ترکیب شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.