نویسنده:
// دوشنبه , ۱۸ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۰۶:۳۲
معرفی مک لارن ۷۲۰S مدل ۲۰۱۸ (McLaren 720S)

مک لارن ۷۲۰S جدید در دسته خودرو های سوپر سری می باشد خودرویی که با آمدنش جای مک لارن ۶۵۰ و ۶۷۵ را خواهد گرفت.مک لارن ۷۲۰S را باید فیس لیفت جدیدی از خودرو ۶۵۰ اس بدانیم.خودرویی که از نظر فنی بروز و قوی تر شده و دارای طراحی کاملا جدید است.بدنه این خودرو دارای جنسی از فیبر کربن و الیاف آن است که همین مورد باعث شده است که این خودرو بتواند ۱۸ کیلوگرم از وزن خود را از دست بدهد.

در بخش جلو بندی و سیستم تعلیق این خودرو از کمک های هیدروپنوماتکی است که با هوا تنظیم می شود.علاوه بر این مجهز به ۲۱ سنسور ابزار دقیقی است که همگی خروجی داده های خود را به کامپیوتر مربوط ارسال می شود و این به این معنی است که مک لارن ۷۲۰S در تمام وضعیت های رانندگی ارتفاع و تعلیق خود را به لحظه تنظیم و بروز می کند.

حالت های استاندارد نیز برای شما در نظر گرفته شده است که با توجه بخ اطلاع از نوع رانندگی شما در آن حالت خواهد رفت.سه حالت استاندارد اسپرت ،تراک و کامفورت از جمله این حالت ها هستند.

این خودرو در جلو و عقب به ترتیب از رینگ و لاستیک هایی با سایز ۲۴۵/۳۵/۱۹ و ۳۰۵/۳۰/۲۰  استفاده و از نوع برند پیرلی ساخت ایتالیا خواهد بود.

 

 

ورودی‌های هوا در خودروی مک لارن ۷۲۰S بزرگتر شده اند و نوع طرحی و قرار گیر آنها باعث شده تا بخوبی در دید قرار گیرد. ورودی‌های هوای موجود در بخش انتهایی درها حذف شده اند که قبلا در مدل ۶۵۰ اس وجود داشت.به جای این ورودی‌ها و به منظور تامین هوای مورد نیاز برای تنفس این نیروگاه پرقدرت، جریان هوا از طریق یک ورودی قرار گرفته شده در بخش میانی سقف و شیشه عقب وارد موتور می‌گردد.

 

مک لارن ۷۲۰S
حجم موتور (سی‌سی)۳.۹۹۴
تعداد سیلندر۸ یلندر V شکل
قدرت موتور (اسب بخار)۷۲۰
گشتاور تولیدی (نیوتون متر)۷۷۰
شتاب ۰ – ۱۰۰ (ثانیه)۲.۸
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت)۳۴۱
مصرف سوخت (شهری)۱۶.۵
مصرف سوخت (بزرگراه)۷.۴
مصرف سوخت (سیکل ترکیبی)۱۰.۷
وزن (کیلوگرم)۱.۳۲۲
قیمت پایه در بازار جهانی (میلیون تومان)۱.۱۲۵

 

گالری تصاویر  مک لارن ۷۲۰S مدل ۲۰۱۸

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •