فیس لیفت BMW M5 برای سال 2021

فیس لیفت  M5 جدید در حال تکمیل شدن و معرفی است.

بر اساس عکس های منتشر شده BMW در حال تلاش برای تولید نسل هفتم از سری ۵ محصولات خود است.

جدیدترین عکس های ما نمونه ای از نمونه M5 را نشان می دهد که باید در اواسط سال آینده در کنار بقیه خانواده سری ۵ عرضه شود.

این بدان معنی است که ما به احتمال زیاد شاهد معرفی خودروهای برای سال ۲۰۲۱ خواهیم بود.

با توجه به این که مرسدس در حال کار بر روی نسخه E63 AMG است و ائودی نیز در حال عرضه مدل RS7 Sportback است از BMW هم این انتظار می رود که فیس لیفت جدید M5 باید توانایی رقابت با این محصولات را داشته باشد.

 

به نظر می رسد لوله های اگزوز در مقایسه با M5 که امروز در حال فروش است بدون تغییر مانده است.

قسمت انتهایی خودرو با پوشش هایی استتار شده که این احتمال وجود دارد که سپرها و چراغ های عقبی مورد بازبینی قرار گرفته باشند.

ظاهر خودرو بر اساس عکس های منتشر دچار تغییرات چشمگیری نشده است و کابین خودرو که هنوز عکسی از ان منتشر نشده احتمالا دچار تغییراتی شده است.

پیشرانه

متأسفانه ، ما جزئیات پیشرانه استفاده شده در این خودرو را نداریم. M5 در حال حاضر از پیشرانه ۴.۴ لیتری توئین توربو V8 بهره می برد و نیروی ۵۹۱ اسب بخار (۴۴۱ کیلووات) و ۵۵۳ پوند فوت (۷۵۰ نیوتون متر) گشتاور را تولید می کند.

M5 های قبلی قادرند در کمتر از۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابند.

نسخه فیس لیفت جدید نیز طبق حدس و گمان های مطرح شده باید بتواند رکوردی بهتر ثبت کند که با این احتساب به یک پیشرانه ۷۰۰ اسب بخاری نیاز خواهد داشت.

انتظار داریم که BMW  از مدل جدیدتری در پیشرانه این خودرو استفاده کند ، ممکن است این پیشرانه کمی قدرت بیشتری داشته باشد و میزان انتشار CO2 کمتری داشته باشد.

در سیستم تعلیق و ترمزهای این خودرو نیز احتمال تغییرات وجود دارد اما تاکنون اطلاعاتی مشخص نشده است.

0f3dd156 2021 bmw m5 3 - فیس لیفت BMW M5 برای سال 202118c09d5c 2021 bmw m5 2 - فیس لیفت BMW M5 برای سال 2021a3d0d8cc 2021 bmw m5 5 - فیس لیفت BMW M5 برای سال 2021auweiefrlspgymwowcnz - فیس لیفت BMW M5 برای سال 2021

منبع : motorauthority.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.