اولین بار در امارت؛ لینکلن ناوتیلوس 2020

لینکلن ناوتیلوس، اینبار با فیس لیفتی گسترده و به جای لینکلن MKX بازگشته است. این محصول،برای دور شدن از سدان های لوکس معمول شرکت تولید شده است. لینکولن ناوتیلوس برای رقابت در بازار SUV ها آمده تا در رده لوکس ها بتواند جایگاهی برای خود پیدا کند.

لینکلن به عنوان زیر مجموعه شرکت آمریکایی فورد، و بر اساس سیاست های شرکت مادر لینکلن ناوتیلوس را با سیستم نویگیشن جدید به بازار عرضه کرده است. لینکلن در دهه گذشته یکی از عنوان داران خودروهای لوکس در ایالات متحده بوده است. در طول این دو دهه از هزاره جدید به هیچ عنوان موفق نبوده ولی اکنون با ارائه لینکلن ناوتیلوس سعی در بازیابی آبروی از دست رفته است.

2020 Lincoln Nautilus in the UAE 9 - اولین بار در امارت؛ لینکلن ناوتیلوس 2020

ظاهر لینکلن ناوتیلوس؛

ظاهر جلو لینکلن ناوتیلوس در نظر اول خودنمایی تجلل است. بی شک شما نیز با دیدن برق کروم کاری جلو خودرو چشمانتان را بیش از یک ماشین معمولی پی آن خواهید کشاند. چراغ هایی باریک و موازی با با کروم کاری های سپر نمایی محو کننده به آن داده است.

در نمای عقب نیز دیگر آن همهکروم کاری وجود نداشته و فقط نام لینکلن را مشاهده میکنید که در فاصله بین دو چراغ نقش بسته است. علاوه بر آن نیز اگزوز دوال با خروجی کرومی در سپر پلاستیکی تنها مورد دیگر کروم کاری در نمای عقب می باشد.

2020 Lincoln Nautilus in the UAE 3 - اولین بار در امارت؛ لینکلن ناوتیلوس 2020

نمای داخل لینکلن ناوتیلوس نیز همچون نام و آوازه گذشته باید لوکس باشد و هست. به محض باز کردن درب خودرو مانیتور ۱۲.۳ اینچی ال سی دی چشم شما را به خود جلب می کند. این سیستم برای کمک به جهت یابی از سیستم ناوبری قدرتمندی بهره میبرد که قادر است علاوه بر این کار سرگرمی لازم را نیز برای سایر سرنشینان نیز فراهم آورد.

نمای چرم دوتیکه که بسیار عالی کار شده،کمک فراوانی به دید به بیرون از خودرو میکند.این چرم که حالت سایه دارد بسیار موثر در نمای خودرو نصب شده است.

2020 Lincoln Nautilus in the UAE 5 - اولین بار در امارت؛ لینکلن ناوتیلوس 2020

ویژگی های فنی ناوتیلوس؛

2020 Lincoln Nautilus in the UAE 2 - اولین بار در امارت؛ لینکلن ناوتیلوس 2020

بر خلاف نسل های پیشین لینکلن، ناوتیلوس از موتور ۲.۷ لیتری توربو با ۶ سیلندر برخوردار است. موتور قدرتمند ناوتیلوس قادر به تولید ۳۳۵ اسب بخار است که ۵۱۵ نیوتن متر نیز گشتاور تولید میکند. این قدرت توسط گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به هر چهارچرخ منتقل می شود. البته یکی از نقاط ضعف لینکولن نیز گیربکس های ضعیف آن است و صد البته در ناوتیلوس نیز مشاهده می شود. ضعف گیربکس را می توانید در حالت اسپورت مود و هنگام شتاب گیری به راحتی مشاهده نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.