فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت

جک یکی از اولین شرکت‌هایی بود که با مدل S3 به بخش کراس‌اوورهای کوچک بازار چین وارد شد و فروش فوق‌العاده‌ای را هم تجربه کرد به‌گونه‌ای که فروش S3 در دوران اوج حتی به بیش از ۲۰ هزار دستگاه در ماه رسید اما با عرضهٔ مدل‌های جدیدی به بازار مثل بائوجون ۵۱۰ و جیلی ویژن X3، سهم بازار S3 تا حد زیادی کاهش یافت و فروش ماهانهٔ آن به تنها چند صد دستگاه رسید؛ بنابراین جک برای بهبود فروش این خودرو، نسخهٔ فیس‌لیفت شده ی  جک S3 مدل ۲۰۲۰ را در نمایشگاه شانگهای امسال رونمایی کرد.

CLFVlM0Al4r9gyRvRYXvZoeGPhjJGK1WmBtwAFQ4 - فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت
در این فیس‌لیفت، بیشترین تغییرات در بخش جلویی S3 صورت گرفته و به تبعیت از مُد طراحی محبوب این روزهای بازار، چراغ‌های جلوی دوبخشی برای خودرو در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، در این قسمت جلوپنجره و سپر جدیدی هم به چشم می‌خورد که نمایی پرانرژی به دماغهٔ S3 بخشیده‌اند. در بخش عقبی خودرو اما حجم تغییرات بسیار کمتر است و صرفاً به اصلاحاتی در سپر بسنده شده است.

LABG2m2KihvWXFObzQ7csJdMjH3D4ozyEn0vxXgc - فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت

فضای داخلی جک s3 مدل ۲۰۲۰

در داخل S3 مدل ۲۰۲۰ نیز شاهد به‌روزرسانی‌های نه‌چندان بزرگی هستیم که مهم‌ترین آن‌ها جایگزینی صفحه‌نمایش سیستم اطلاعاتی-سرگرمی آن با نمونهٔ بزرگ‌تر ۱۰.۲۵ اینچی است. علاوه بر این، به تجهیزات تیپ‌های بالایی خودرو نیز سانروف پانوراما و صندلی برقی راننده اضافه شده است. ترمز ABS نسل نهم ساخت بوش، سیستم کنترل پایداری بدنه (ESP)، بیش از ۱۰ سیستم ایمنی فعال، دوربین دید ۳۶۰ درجه و… هم از تجهیزات ایمنی این کراس‌اوور کوچک چینی هستند.

s3hpK4IIwCxeWFG96YYvD8RBPsZTlhJX7JdtEsgG - فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت
زیر کاپوت S3 یک پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی قرار گرفته که ۱۱۶ اسب بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این نیرو توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی انتقال پیدا می‌کند که به‌منظور کارایی بیشتر، ضرایب آن بلندتر شده است تا خودرو با استانداردهای آلایندگی China-6B چین مطابقت پیدا کند. جک S3 مدل ۲۰۲۰ با قیمتی بین ۶۷,۹۰۰ یوآن (۹,۹۰۰ دلار) تا ۸۷,۹۰۰ دلار (۱۲,۸۰۰ دلار) در تاریخ ۱۲ جولای رسماً به بازار چین عرضه شده است.

1VfGQbo53LXl6kEBt6h06a9B7rmvCW3xCKBtXENV - فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت

bJIut7kjAWWQWaUEiLRSbJqZIsD0C5snJIjgwXBu - فیس‌لیفت جدید جک S3 مدل 2020 به بازار چین عرضه شد + قیمت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.