هیوندای استارکس ون لوکس هیوندایی +عکس

15 - هیوندای استارکس ون لوکس هیوندایی  +عکس

هیوندایی سالانه خودروهای مختلف و زیادی را به کشورهای جهان می‌فروشد، اما برخی از این خودروها مانند گرند استارکس شاید هرگز در بازار مقصد دیده نشوند.

استارکس یک ون محبوب در بازار آمریکاست که طول آن با کیا سدونا برابری می‌کند. اما فضای درونی خودرو با چهار ردیف صندلی امکان جای دادن ۱۲ صندلی را درون آن فراهم می‌کند.

مدل کنونی که نسل دوم این خودرو محسوب می‌شود، در دهه پیش معرفی شد. اما اکنون این خودرو تحت فیس‌لیفت‌های متعدد واقع شده تا با تغییر ذائقه بازارهای کنونی همخوانی بیشتری پیدا کند. تغییرات این خودرو در نمای جلو و عقب مشهود است و می توان نشانه گذاری‌های جدیدی را در بخش های مختلف خودرو یافت.

جلو پنجره این ون کره‌ای بزرگتر شده و شاهد ارتقاهای ویژه در فضای داخلی خودرو هستیم. یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی ۸ اینچی، تریم احیاء شده و فرمان جدید از ملموس‌ترین تغیرات بخش کابین هستند.

5a4ea5320a9ca 17 - هیوندای استارکس ون لوکس هیوندایی  +عکس

به عنوان یک خودروی تجاری قدرت خودرو از یک موتور ۲.۵ لیتری توربودیزلی نشات می‌گیرد. خودرو با گشتاوری حدود ۳۵۲ نیوتن‌متر قدرتی معادل ۱۳۸ اسب بخار تولید می‌کند و با یک سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته دستی همخوانی دارد. البته موتورهای توربوشارژ دیگری روی مدل‌های استارکس دیده می‌شوند که با گشتاور ۴۵۰ نیوتن‌متر، قدرتی حدود ۱۷۲ اسب‌بخار داشته و با یک گیربکس خودکار ۵ سرعته ارائه می‌شوند.

5a4ea536c8cf5 16 - هیوندای استارکس ون لوکس هیوندایی  +عکس

خریداران کره جنوبی می‌توانند نمونه‌هایی از این خودرو را با قابلیت محرک تمام چرخ و با دیفرانسیل قفل شونده خریداری کنند. قیمت این خودرو نیز در آمریکا حدود ۲۰ هزار دلار برآورد می‌شود. بازار هدف این خودرو اروپا، آمریکا، استرالیا و انگلستان را دربرمی گیرد و انتظار می‌رود  در آینده نه چندان دور فیس‌لیفت‌ها در اختیار مشتریان قرار گیرد.

5a4ea53b6cfc7 15 - هیوندای استارکس ون لوکس هیوندایی  +عکس

 

هیوندای استارکس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.