۲۰۲۰ Honda Accord نسبت به سال گذشته ۱۵۰ دلار گرانتر

 

روز دوشنبه ، هوندا جزئیات قیمت و تریم های هوندا اکورد ۲۰۲۰ را منتشر کرد باید برای خریداران سدانی با این اندازه  شناخته شده باشد . برای سال ۲۰۲۰ ، هوندا آکورد در تریم های مختلف  LX ، Sport ، EX ، EX-L و Touring  در بازار به فروش می رسند  که اکثر مدل ها نسبت به نسخه های ۲۰۱۹ با افزایش قیمت ۱۵۰ دلاری به فروش می رسند.

MY19accord sedan gallery ext night city 320 2x - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانتر

مشخصات هوندا  Accord LX

قیمت پایه هوندا  Accord LX مدل ۲۰۲۰ از ۲۴,۸۰۰ دلار شروع می شود. این خودرو دارای یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو است که نیرویی برابر ۱۹۲ اسب بخار تولید می کند  و توسط گیربکس اتوماتیک CVT  این نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. چرخ های ۱۷ اینچی ، اتصال بلوتوث ، کنترل آب و هوا با دو منطقه و صفحه نمایش لمسی ۷٫۰ اینچی برای سرگرمی — که سازگاری با Apple CarPlay یا Android Auto ندارد از اپشن های این خودرو به شمار می روند . این خودرو مجموعه ویژگی های ایمنی فعال هوندا را نیز شامل می شود که شامل ترمز اضطراری خودکار ، کنترل خط فعال ، کنترل کروز تطبیقی و تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی است.

مشخصات هوندا Accord Sport

مسال ، هوندا آکورد اسپرت ۲۰۲۰ با اختلاف ۳۵۰ دلار روبرو می شود ، اگرچه تجهیزات آن نسبت به مدل های سال گذشته یکسان است.هوندا برای Accord Sport 1.5 لیتری توربو ۲۷٫۴۶۰ دلار و برای نسخه ۲۵۲ اسب بخاری ۲٫۰ لیتری توربو۳۱٫۹۹۰  دلار قیمت پیشنهاد داده است. گیربکس این خودرو  ۶ سرعته دستی است که خبری از نسخه CVT در ان نیست و قرار است آخرین سدان   SPORT با سه پدال به بازار عرضه شود . Accord Sport چرخ های بزرگ ، ۱۹ اینچی و صفحه لمسی ۸٫۰ اینچی با نرم افزار تلفن هوشمند را به این خودرو اضافه کرده است

مشخصات هوندا Accord Ex_EX-L

مدل هوندا آکورد EX 2020 برای بیشتر خریداران جذاب است و پرفروش ترین سدان میان رده است. این خودرو ۲۸٫۷۰۰ دلار قیمت دارد ، ۱۵۰ دلار افزایش قیمت نسبت به مدل های قبلی دارد. ، چرخ های ۱۷ اینچی ، سنسور های نقطه کور ، سانروف  ، گرم کن صندلی های جلو  ، صندلی قابل تنظیم ، دو پورت USB و صفحه لمسی ۸٫۰ اینچی با نرم افزار تلفن های هوشمند از مشخصات هوندا اکورد EX  به حساب می اید.

مدلهای EX-L روکش های چرمی ، سیستم صوتی  ارتقا یافته و صندلی های قابل تنظیم را شامل می شود  که ۲٫۵۰۰ دلار به قیمت ماشین افزوده می شود. مدل های Accord EX-L را می توان با یک پیشرانه  ۲٫۰ لیتری توربو ۱۰ سرعته اتوماتیک با ۲۰۰۰ دلار بیشتر سفارش داد.

مشخصات هوندا Accord Touring

و در اخر هوندا اکورد  Touring را با قیمت ۳۷٫۰۳۰ دلار با یک موتور ۲ لیتری توربو و گیربکس  ۱۰ سرعته اتوماتیک ، چرخ های ۱۹ اینچی ، سوپاپ های متغیر ​​، روکش های  چرمی و شارژر بی سم تلفن همراه خریداری کرد.

هوندا در حال حاضر قیمت نسخه هیبرید اکورد ۲۰۲۰ را که امسال قرار است به فروش برسد مشخص نکرده است .

2018 Honda Accord  13  - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانترHonda Accord 2018 1024 09 - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانترHonda Accord 2018 1024 0e - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانترHonda Accord 2018 1024 0b - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانتر2018 Honda Accord Touring 2 0T front interior drivers side - 2020 Honda Accord نسبت به سال گذشته 150 دلار گرانتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.